Hakkımızda


MCR Racesetter, profesyonel yarış organizasyonu/yönetimi ve spor odaklı pazarlama/saha aktiviteleri alanında çalışan bir MCR Macera Akademisi kuruluşudur.

MCR Racesetter, oryantiring ve macera sporlarında Türkiye’nin en eski ve aktif organizasyon şirketidir. 2004-2011 yılları arasında 50’den fazlası kendi organizasyonu olmak üzere 100’e yakın yarışta yer almıştır.

MCR Training’le paylaştığı kurumsal eğitim ve motivasyon deneyimiyle, bir çok kurum ve şirket için özel sportif etkinlikler tasarlamış ve uygulamıştır.

Yabanıl doğada, açık veya kapalı mekanlarda; binlerce katılımcıyı, “katıl ve deneyimden keyif al” bakış açısıyla hazırlanan aktivitelerde sporla farklı bir çerçevede bir araya getirmiştir.

MCR Racesetter, spor etkinlikleri ve uygulamalarını markanızın ihtiyaçları doğrultusunda uyarlayarak müşteriyle farklı bir bağlamda karşılaşmaya olanak sağlayan aktiviteler kurgular.

Türkiye’de ve dünyada büyük organizasyonlara katılan, organizasyonunda yer alan MCR Racesetter,  planlama ve yönetim deneyimiyle marka temsili ve iletişim becerilerini birleştirip statükolara sıkışmayan sonuçlara ulaşıyor.